Компактний мобільний верстат для згинання арматури в хомут або скобу призначений для використання на об'єктах з великою кількістю арматурних лозин. Простий в експлуатації.
Основні характеристики:
- діаметр 22 мм (45кг/мм2), 20мм (65кг/мм2)
- потужність 3кВт
- робоча швидкість гнуття 25-30 об/хв
- живлення 220/380 вольт
- вага 130 кг
- гарантія 6 місяців
- виробництво Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juba |
| Страна производитель | Китай |
| Число оборотов холостого хода | 25 об/мин |
| Угол сгиба | 180 град. |
| Потребляемая мощность | 3 кВт |
| ЧПУ | Нет |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 130 кг |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 865 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
Информация для заказа
- Цена: 48 500 ₴





